Drzwi /

Brama garażowa Prime

Brama garażowa Prime

Podczas projektowania unikatowego rozwiązania PRIME sięgnięto do sedna budowy bramy segmentowej. Ideą było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.

Tak powstał unikalny na skalę światową panel INNOVO. Jego zamknięta budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniają mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnienień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy.

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

Taka jets brama PRIME. Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

Bądź pierwszy, Bądź Prime

PRIME nie ma sobie równych, a klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy.
Bądź pierwszy, bądź PRIME. Poznaj wyjątkowe zalety unikatowej bramy PRIME.

prime2

Przekrój panelu wraz z osłoną międzypanelową, mocowaną na wewnętrznej stronie skrzydła bramy.

Idąc za głosem klienta przygotowaliśmy wiele wzorów do wyboru. Istnieje również możliwość indywidualnego dopasowania zamówienia do potrzeb klienta. Istnieje możliwość wykonania wszelkiego rodzaju zdobienia, które zapewniają niepowtarzalny wygląd drzwi.

Atuty:

  • elastyczna osłona międzypanelowa
  • aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
  • pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
  • uszczelnienie międzypanelowe
  • ukryty zawias
  • pianka poliuretanowa

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

paleta

Potrzebujeszwidget-1
pomocy?

Skontaktuj się z nami 

widget-2Katalog
okien drewnianych

Zobacz on-line