Drzwi /

Brama segmentowa Unitherm

Brama segmentowa Unitherm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Skuteczna termoizolacja

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,37 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy o współczynniku ciepła na poziomie 0,79 W/m2K.*
* Dla bramy o wymiarach referencyjnych 5500 x 2250 mm.
unitherm-termoizolacja

Przekrój panelu wraz z osłoną międzypanelową, mocowaną na wewnętrznej stronie skrzydła bramy.

Idąc za głosem klienta przygotowaliśmy wiele wzorów do wyboru. Istnieje również możliwość indywidualnego dopasowania zamówienia do potrzeb klienta. Istnieje możliwość wykonania wszelkiego rodzaju zdobienia, które zapewniają niepowtarzalny wygląd drzwi.

Atuty:

  • elastyczna osłona międzypanelowa
  • aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
  • pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
  • uszczelnienie międzypanelowe
  • ukryty zawias
  • pianka poliuretanowa

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

paleta

Potrzebujeszwidget-1
pomocy?

Skontaktuj się z nami 

widget-2Katalog
okien drewnianych

Zobacz on-line