Drzwi /

Aluprof MB-78-EI

Aluprof MB-78-EI

System MB-78 EI wykorzystywany jest przy produkcji wewnętrznych lub zewnętrznych przegród przeciwpożarowych.

W drzwiach jedno i dwuskrzydłowych możliwe jest uzyskanie odporności ogniowej o klasie EI 15, EI 30, EI 45, EI 60 lub EI 90, według normy PN-EN 13501-2:2010.

Niezależne badania dowiodły, że produkty wykonane na bazie tego systemu posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną (Uf od 1,60 W/m2K) i akustyczną (do 40dB). Konstrukcja systemu oparta jest o izolowane termicznie profile aluminiowe, których głębokość wynosi 78 mm. Efekt ten zapewniają zastosowane między innymi specjalnie profilowane przekładki termiczne o szerokości 34 mm, które charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

Dopuszczalne konstrukcyjne gabaryty obejmują przegrody stałe o wysokości do 4 m oraz drzwi przymykowe o wymiarach skrzydła do 1,4 x 2,5 m. Drzwi systemu MB-78 EI mogą być montowane indywidualnie, jak również w ramach większych konstrukcji przeszklonych czy w fasadach przeciwpożarowych systemów kompatybilnych. Również i w tym systemie dostępne są połączenia kątowe ścianek, istnieje możliwość gięcia profili i budowy konstrukcji łukowych. Ozdobne szprosy na szkle mogą nadać dodatkowych walorów estetycznych.

Dostępny również w wersji okiennej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Grupa I – RAL

RAL 9016
RAL 9006
RAL 8019

Grupa II – RAL

Wszystkie inne koloryz palety RAL K7, zawierające aż do 213 kolorów.

Grupa III – kolory drewnopodobne

Złoty dąb
Orzech
Mahoń
Mahoń Sapeli
Orzech Vein
Sosna
Jodła
Buk
Wiśnia
Wenge
Winchester
Czereśnia

Grupa II – RAL

Wszystkie inne koloryz palety RAL K7, zawierające aż do 213 kolorów.

Grupa III – kolory drewnopodobne

Potrzebujeszwidget-1
pomocy?

Skontaktuj się
z nami 

widget-2Katalog
okien aluminiowych

Zobacz

on-line