Drzwi/

Bramy garażowe

Wyobraźmy sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

Poszczególne systemy, które składają się na bezpieczną bramę zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi częściami konstrukcji. Tak jak wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli i hamulec bezpieczeństwa. Wraz z idealnie zintegrowanym napędem, brama Prime oraz UniTherm stają się prekursorami technologicznymi, którzy pokazują, że jakość i bezpieczeństwo są nierozerwalnie ze sobą związane.

Brama garażowa Prime

Brama garażowa Prime

Podczas projektowania unikatowego rozwiązania PRIME sięgnięto do sedna budowy bramy segmentowej. Ideą było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.

Brama segmentowa Unitherm

Brama segmentowa Unitherm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Potrzebujeszwidget-1
pomocy?

Skontaktuj się z nami 

widget-2Katalog
okien drewnianych

Zobacz on-line