about-1

Stollar /

Nowość! Liv Line

Stollar Liv Line to okienna kompozycja doskonała.

Nasze 20letnie doświadczenie oraz zaawansowane prace inżynieryjne sprawiły, iż opracowaliśmy produkt bezkonkurencyjny.

Liv Line został stworzony na bazie legendarnego niemieckiego systemu Schuco i zawiera w standardzie wszystko to co powinny posiadać piękne, funkcjonalne i bezpieczne okna klasy premium.

 

Skontaktuj się z przedstawicielem i poznaj ofertę  

 

Zacznij Liv perfekcyjnie!

Okna klasy premium powinny zawierać przemyśane i bezkompromisowe rozwiązania. Doposażenie okienne oraz akcesoria za które musiałeś do tej pory dopłacać osobno, Liv Line posiada w standardzie.

Prócz tego, nasze okna zostały wzgobacone o rozwiązania, które sprawią, że będziesz mieszkał jeszcze bardziej komfortowo i bezpiecznie.

 

Stollar Liv Line /

Inteligentne bezpieczeństwo w standardzie

Liv Line został wyposażony w innowacyjny system Secure System oraz Secure System Plus. Są to autorskie rozwiązania zaprojektowane przez firmę Stollar. Jeszcze nikt wcześniej nie ofertował tak wiele w standardzie.

Wybierz już teraz jedną z poniższych opcji jako standard swojej stolarki.

Stollar Liv Line /

Secure System

1. Zgrzew V-Perfect
2. Okucie Siegenia Titan RC1N
3. Klamka Secu Forte
4. Ciepła ramka czarna w pakiecie szybowym
5. System iUpper

Stollar Secure System dostępny w oknach Liv Line to unikatowe rozwiązanie opracowane przez firmę Stollar. System zawiera wszystkie powyższe elementy w standardzie.

Stollar Liv Line /

Secure System Plus

1. Zgrzew V-Perfect
2. Okucie Siegenia Titan RC2N z pełną certyfikacją PN EN 1627
3. Klamka Secu Forte
4. Ciepła ramka czarna w pakiecie szybowym
5. System iUpper
6. System iMagnetic*
Stollar Secure System Plus dostępny w oknach Liv Line to rozszerzona wersja systemu Secure System, wzbogacona o dodatkowe rozwiązania . System zawiera wszystkie powyższe elementy w standardzie*.

Skontaktuj się z przedstawicielem i poznaj ofertę 

 

 

 

 

Stollar Liv Line /

Okna do każdego wnętrza

Niezależnie jakim wnętrzem dysponujesz lub jaki gust posiadasz. Okna Liv Line doskonale komponują się z architekturą klasyczną jak i najnowocześniejszymi trendami budownictwa.

Liv Line to niezwykła, jedyna w swojej klasie stolarka. Nowoczesne i bezkompromisowe okna powinny stanowić wystrój wnętrza a nie być jedynie materiałem budowlanym. Takie są właśnie okna Liv Line.

 

Stollar Liv Line /

Standard wyposażenia dostępny wyłącznie w Stollar

Zgrzew V-Perfect

 

Przy zastosowaniu V-PERFECT

Estetyka okien w kolorach wykonanych V-Perfect nie zna granic! Okna wyprodukowane przy pomocy tej technologii są doskonałe pod wieloma względami. Dają w rezultacie prawdziwe 100% piękna. Obecnie na rynku producentów okien PVC jest to najbardziej innowacyjna i najnowoczesniejsza technologia. Niech Twój dom zacznie wreszcie Liv perfekcyjne ze Stollar Liv Line!

 

Bez użycia V-PERFECT

Inne technologie wykorzystywane do zgrzewania profili kolorowych, bardzo często generują ograniczenia. Powodują one, że nawet po oczyszczeniu i malowaniu narożnika, estetyka odbiega od założonych oczekiwań jakościowych. O ile białe okna nie sprawiają z tym problemu to na pewno każdy z nas spotkał się z tym klasycznym i mało eleganckim rozwiązaniem przy stolarce w kolorach okleinowanych.

stollar-fotkaOkucie Siegenia Titan

Bezpieczny dom to rozwiązania bez kompromisów. Projektując Liv Line było to jednym z głównych założeń naszych inżynietów. Takie założenia może spełnić jedynie legendarne okucie Siegenia Titan w dedykowanej najwyższej konfiguracji w standardzie. Zapewnia ono nie tylko 100% bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim ale również dzięki intelligentnym rozwiązaniom zwiększy komfort użytkowania. Wybierz jedną z opcji Liv Line w standardzie: okucie w wersji RC1N lub RC2N z pełną certyfikacją realizowaną przez niemiecki instytut.

 

Badź inteligentnie bezpieczny!
Dzięki jedynej inteligentneej obrotowej rolce Kopibo będziesz inteligentnie bezpieczny. Zwiększa ona komfort podczas otwierania oraz uchylania okna, a także dzięki swoim właściwościom dopasowuje się do warunków pogodowych i w zależności od nich parametryzuje siłę z jaką użytkowana jest klamka.

 

 

System iUpper
System ten przede wszystkim usprawnia płynność funkcjonowania całego całego okna. Zintegrowany jest z każdym elementem okucia.

Jego głównym zadaniem jest automatyczne podniesienie i dociśnięcie skrzydła do ościeżnicy. Można go porównać do systemu wspomagania kierownicy w autach. Czy wyobrażasz sobie jeździć autem bez niego? No właśnie. Analogicznie jest z systemem iUpper. Prawda, że proste?

iUpper dodatkowo chroni przed efektem tzw. "obwieszania się skrzydła". Mało kto wie ale z czasem w zależności od różnych czynników, skrzydła mogą delikatnie opadać, powodując, że do jego otwarcie i zamknięcie będzie mniej komfortowe niż jak świeżo po montażu. System iUpper nieutralizuje ten efekt.

Dodatkowo jest on zintegrowany z systemem blokady błędnego położenia klamki. W praktyce wykluczając jakiekolwiek najmniejsze trudności z funkcjonowaniem okna.

 

iHidden Hinge*
Unikatowy system niewidocznych ukrytych zawiasów, pozwalający udźwignąć skrzydła o wadze do 180 kg. Wielkogabarytowe, ogromne przeszklenia to już nie problem. Zapomnij o wysiłku podczas ich użytkowania. Okno Liv Line pracuje z lekkością piórka. Skrzydło, nawet te najcięższe otworzysz siłą jednego palca. Bądź inteligentnie bezpieczny i zacznij Liv z lekkością!

Klamka Secu Forte

Jedyna taka na rynku unikatowa klamka Secu Forte, dostępna w standardzie* w 2 wariantach do wyboru w oknach Liv Line.

Secu Forte jest jedną z najbezpiezniejszych klamek na rynku, ponieważ klamka i trzpień nie są ze sobą połączone tak jak w klasycznych rozwiązaniach, co nadaje dodatkowe właściwości antywłamaniowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy potencjalny "nieproszony gość" bardzo szybko zrezygnuje z wtargnięcia do Twojego domu.

Aby otworzyć okno, wciśnij klamkę w kierunku rozety (1), następnie obróź (2):

yyy

 

iMagnetic*

Bezpieczny dom to inteligentny dom, nie tylko dzięki klasycznym rozwiązaniom ale również elektronicznym systemom bezpieczeństwa.

iMagnetic to unikatowy system czujek magnetycznych, dzięki któremu okno stanowi integralną część bezpiecznego domu zarządzająego przez centralny system bezpieczeństwa.

System współpracuje ze wszystkimi nowoczesnymi rozwiązaniami typu Smart Home.

stollar-fotkaCiepła ramka w standardzie

Liv Line w standardzie wyposażony jest w ciepłą czarną ramkę dystansową*.
Dzięki niej, okno wygląda estetycznie i posiada znacznie lepsze właściwości energetyczne.
Dodatkowo ciepła ramka neutralizuje efekt tzn. "wyraszania wody".