Okna /

Dodatki i akcesoria okienne

dodatki i akcesoria okienne stollarNowoczesne okna to nie tylko właściwe parametry cieplne ale również jeden z elementów aranżacji wystroju.

Wystrój wnętrza to również odpowiednio dopasowane okna, które dzięki nowoczesnej technologii nie ograniczają się jedynie do wysokiej jakości wykonania, lecz również umożliwiają dobór koloru i kształtu do każdego pomieszczenia, czyniąc go klimatycznym i eleganckim.

Kolor i kształt ramy okna wpływają na optykę przestrzeni oraz jej oświetlenie.

Odpowiednio zaaranżowane pomieszczenie to także właściwie dopasowane okna, które jednocześnie podkreślą wybrany styl oraz ukażą to co w danym wnętrzu najpiękniejsze.

Szyby

Prawdziwy komfort przebywania w pięknym pomieszczeniu wiąże się również z dobrym samopoczuciem i zdrowym wypoczynkiem. Nowoczesna technologia okienna umożliwia uzyskać izolacyjność cieplną oraz ochronę przed hałasem nie tylko dzięki solidnemu profilowi, lecz również właściwemu pakietowi szybowemu. Walory wizualne, podkreślą między innymi ornamenty o bogatym wzornictwie.

Sprawdź szczegóły Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Klamki i pochwyty

Właściwy design klamek i pochwytów to eleganckie wykończenie okna, które powinno charakteryzować się także jakością każdego najmniejszego detalu. Ich solidne wykonanie umożliwia przyjemność użytkowania na długi czas.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Szprosy

Szprosy to elementy ozdobne okna, podkreślające jego charakter oraz walory estetyczne. Różnorodność zdobień oraz szeroki wybór grubości szprosów, umożliwia dopasowanie ich względem indywidualnych preferencji. Idealnie komponują się one w budownictwie nowoczesnym jak i tradycyjnym.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Parapety

Nowoczesne parapety to takie, które będą w odpowiedni sposób komponować się z oknem i podkreślać jego piękno. Dodatkowo całość powinna w elegancji współgrać z innymi elementami wnętrza.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Termookapniki

W oknach drewnianych termookapniki umożliwiają zabezpieczenie zewnętrznej powierzchni drewnianej przed czynnikami atmosferycznymi. Działają jak kora drzewna, tworząc warstwę ochronną okna.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Potrzebujeszwidget-1
pomocy?

Skontaktuj się
z nami 

widget-2Katalog
okien PVC

Zobacz on-line