Dodatki i akcesoria okienne /

Szyby

Nowoczesna technologia szklenia w stolarce okiennej to gwarancja nie tylko ciepła w przestrzeni domu ale również odpowiednie właściwości izolacji dźwiękowej. Dobre parametry cieplne oraz wyciszenie, sprzyjają wypoczynkowi oraz efektywnej pracy.
Dodatkowy spokój zapewnią pakiety szyb bezpiecznych, zaś ornamenty o bogatym wzornictwie jeszcze bardziej podkreślą walory wizualne.

Pakiet dwuszybowy

Pakiet ten jest podstawowym rodzajem szklenia w nowoczesnych oknach. Wypełniany został argonem, który ma znacznie lepsze właściwości termoizolacyjne niż powietrze.

  • Dobra izolacja cieplna
  • Izolacja akustyczna chroniąca przed hałasem

Pakiet trzyszybowy

Pakiet trzyszybowy dedykowany jest dla osób zwracających uwagę na ekstremalną izolację cieplną.
Trzecia szyba w sposób naturalny zwiększa przestrzeń międzyszybową, poprawiając tym samym warstwę termoizolacyjną.

  • Skuteczne obniżanie przenikalności cieplnej
  • Jeszcze lepsza izolacja akustyczna chroniąca przed hałasem

Ornamenty

Rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie oryginalnego wyglądu okien jest zastosowanie szyb ornamentowych. Ze względu na szerokie walory użytkowe i dekoracyjne ornamenty mają bardzo rozległe zastosowanie. Z powodzeniem sprawdzają się jako elementy przeszkleń ścianek działowych, jak również w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia. Szeroka gamma wzorów pozwala na ich zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz w celach przemysłowych.

Szynszyla
Niagara mat
Crepi
Master carre
Kora
Deszczyk
Delta mat

Szyby Refleksyjne

Jest to propozycja przeznaczona w szczególności dla pomieszczeń w których wysoki stopień przezroczystości szkła może doprowadzić do przegrzewania pomieszczeń. Oczywiście zastosowanie znajdzie również w domach, biurach czy budynkach użyteczności publicznej. Szyba refleksyjna jest wykonana ze szkła barwionego w masie i dodatkowo powleczonego warstwą tlenków metali lub metali szlachetnych, która odbijając promienie słoneczne działa jak lustro.

Pakiet bezpieczeństwa

Poprawa bezpieczeństwa jest w obecnych czasach jednym z ważniejszych priorytetów. Dzięki postępowi technologicznemu, nie ma już potrzeby montowania krat antywłamaniowych pogarszających walory wizualne. Klasa antywłamaniowa (P2) dedykowana jest do domów wolnostojących, witryn hoteli i biur, oraz obiektów handlowych standardowej wartości chronionej. Dla willi, aptek, apartamentów, centrów handlowych oraz obiektów o wysokiej wartości chronionej zalecany jest pakiet antywłamaniowy (P4).

Potrzebujeszwidget-1
pomocy?

Skontaktuj się
z nami 

widget-2Katalog
okien PVC

Zobacz on-line