Okna aluminiowe /

Aluprof MB-70

Aluprof MB-70

System MB-70 przeznaczony jest do wykonywania konstrukcji architektury zewnętrznej, wymagających izolacji termicznej i akustycznej.

Profile charakteryzują się trójkomorową budową i głębokością konstrukcyjną kształtowników okna 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 70 mm i 70 mm.

Tak przyjęte parametry techniczne, w przypadku zamknięcia okna zapewniają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej natomiast w przypadku drzwi – efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okienne i drzwiowe. Dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelek i przekładek termicznych system MB-70 charakteryzuje się rewelacyjnie niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Stanowi to niewątpliwą zaletę w dobie rosnących wymagań względem optymalnego zarządzania energią i ochroną środowiska.

Bogata paleta kolorystyczna umożliwia zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są metodą lakierowania proszkowego lub anodowania.

Dostępny w wersji okiennej i drzwiowej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Grupa I – RAL

RAL 9016
RAL 9006
RAL 8019
RAL 7016

Grupa II – RAL

Wszystkie inne koloryz palety RAL K7, zawierające aż do 213 kolorów.

Grupa III – kolory drewnopodobne

Złoty dąb
Orzech
Mahoń
Mahoń Sapeli
Orzech Vein
Sosna
Jodła
Buk
Wiśnia
Wenge
Winchester
Czereśnia

Grupa IV – kolory anodowe

Dostępne są wyłącznie na specjalne zamówienie w systemie Aluprof i Ponzio

Akcesoria i dodatki okienne

Potrzebujeszwidget-1
pomocy?

Skontaktuj się
z nami 

widget-2Katalog
okien Aluminiowych

Zobacz on-line