Okna /

Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe pozwalają na utrzymanie ciepłego klimatu wnętrza.

Są to okna, w których połączono drewno i aluminium w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać walory użytkowe i estetyczne każdego z surowców. Drewno to od dawna znany i przyjazny środowisku surowiec, który jednocześnie tworzy we wnętrzu ciepły i przyjazny klimat.

Zastosowanie okien drewniano-aluminiowych pozwala na utrzymanie ciepłego klimatu we wnętrzu, z jednoczesną gwarancją, że aluminium na zewnątrz zapewni oknom najlepszą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych, a tym samym ich długowieczność.

Drewno-aluminium 68 MM

Drewno-aluminium 68 MM

Tak jak w przypadku drewnianego systemu 68 MM, tak i w tym przypadku jest to optymalny wybór dla osób, które ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Zasadniczą różnicą jest aluminiowa nakładka, stanowiąca solidną ochronę okna – niczym kora drzewa. Okna wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (Meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo. Poddajemy je technologicznej obróbce według restrykcyjnych standardów europejskich, co gwarantuje produkt o niepodważalnej jakości.

Drewno-Aluminium 78 MM

Drewno-Aluminium 78 MM

Jest to profil powstały na bazie klasycznego Systemu IV Plus w którym zastosowano konstrukcję z drewna klejonego 4-warstwowo. W tym przypadku wersja drewniana z nakładką aluminiową występuje w wersji o grubości o grubości profilu 78 mm. Również w tym przypadku istnieje możliwość instalacji pakietu 3-szybowego zapewniającego doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Potrzebujeszwidget-1
pomocy?

Skontaktuj się
z nami 

widget-2Katalog
okien drewnianych

Zobacz on-line