about-1

Firma /

Aktualne oferty pracy

Programista:

Pensja 3000-6500 netto PLN + premia

Firma Stollar SYSTEMY OKIENNE poszukuje osoby na stanowisko Programista.
Powyższe wynagrodzenie uzależnione jest od kompetencji oraz posiadanego doświadczenia a także wartości, którą może wnieść do firmy kandydat.

GŁÓWNE ZADANIA:
– programowanie paneli oraz aplikacji wewnątrz firmowych webowych
– tworzenie raportów na podstawie danych pochodzących z bazy mySQL
– obsługa programistyczna aplikacji do zarządzania zakładem opartej na SQL i “pseudokodzie”.

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub B2B,
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
– możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
– pakiet MultiSport

GŁÓWNE WYMAGANIA:
– znajomość języków programowania (preferowany PHP)
– znajomość i doświadczenie w pracy z bazami SQL
– znajomość zasad działania aplikacji webowych bazujących na PHP/MySQL
– umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań MySQL
– bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacja pracy własnej,
– (studia nie są wymagane, podstawowe kryterium to wiedza i umiejętności)
– chęć do nauki

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 87-562-69-19 bądź mailem.
CV prosimy wysyłać na stollar@stollar.pl

CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).